Segmentai

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Ligoninėms ir sveikatos priežiūros įstaigoms reikalingos specialios grindų dangos, atitinkančios aukščiausius higienos reikalavimus. Siūlome grindų sprendimus, sukurtus atsižvelgiant ne tik į pacient, bet ir personalo lūkesčius.

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Komfortas, praktiškumas, švara ir ilgalaikiškumas, tai bene svarbiausi kriterijai renkantis grindų dangas. Raskite geriausią sprendimą, skirtą švietimo įstaigoms.

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Mes žinome, kaip mažmeninėje prekyboje yra svarbu išsiskirti iš konkurentų. Atraskite grindų dangas, kurios gerina klientų potyrius ir prisideda prie prekės ženklo įvaizdžio kūrimo.

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Grindų dangos sukuria įsimintiną svečių patirtį viešbučiuose ar kitose laisvalaikio erdvėse. Susipažinkite su pasaulinio lygio dizaino ir kokybės grindų dangomis.

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Tinkamas grindų dangos pasirinkimas gali nepakeičiamai transformuoti namų erdvę. Pagyvinkite savo interjero dizainą ir išsirinkite pačias tinkamiausias grindis Jūsų namams.

49 kolekcijos

31 kolekcijos

24 kolekcijos

45 kolekcijos

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Šiuolaikinės darbo erdvės apibrėžimas nuolat kinta. Raskite priimtiniausią sprendimą iš mūsų plataus asortimento ir sukurkite puikią atmosferą Jūsų darbuotojams.

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Sporto renginiai, sveikatingumo centrai ir sporto salės siūlo sveiką gyvenseną įvairaus amžiaus žmonėms. Pasirinkite grindų dangas, užtikrinančias saugumą, komfortą ir sportinės veiklos efektyvumą.

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Turėdami daug žinių apie transporto pramonę ir savo patirtį kilimų, vinilinių ir linoleumo grindų dangų srityje, sukūrėme specialius grindų sprendimus jūrų ir oro transportui, autobusams bei traukiniams, kurie yra specialiai sukurti taip, kad atitiktų griežčia...

Atraskite jūsų verslui pritaikytus grindų sprendimus

Komfortas, patogumas ir saugumas yra svarbiausi dalykai pramonei ir transportui. Tinkama grindų danga padeda sukurti patrauklią, produktyvią ir švarią aplinką.

4 kolekcijos

1 kolekcijos

4 kolekcijos

2 kolekcijos

Projektavimas ir katalogai
Prieinama DESSO BIM biblioteka
DESSO modulinės kiliminės plytelės funkcionalios ir kūrybiškos, paremtos „nuo lopšio iki lopšio“ principu.
Failų biblioteka (BIM)
Šioje bibliotekoje rasite daugiau dokumentų, kur supaprastintume projektavimo procesą.
Patikrinkite
Tvarumas
Tvarus vystymasis
Klimato kaitos pokyčiai ir gamtos išteklių trūkumas vis dažniau priversčia susimąstyti apie sveikesnių grindų gamybą.
Pavyzdiniai projektai
Kuriant interjerą grindys vis dažniau vaidina svarbų vaidmenį.
Peržiūrėkite
Apie Tarkett
ReStart®
Kviečiame prisijungti prie šios veiklos mūsų „ReStart®“ programoje.
-
BUKAS NATURE (3 juostų)
Sportinės grindų dangos

PROFLEX M - BUKAS NATURE (3 juostų)

Specialiai sukurtos profesionalaus krepšinio salėms ir skvošo kortams, mūsų "Proflex M" daugiasluoksnės medinės grindys suteikia sportininkams labai gerą apsaugą, komfortą ir eksploatacines savybes. Dvigubos lentjuostės šiose grindyse užtikrina pastovų kamuolio atšokimą, kas suteikia optimalias eksploatacines savybes bei puikų smūgio sugėrimą siekiant sumažinti susižeidimo dėl dažnų treniruočių riziką. Apdorotos mūsų sporto dangoms skirtu laku papildomam tvirtumui ir ekonomiškai priežiūrai užtikrinti.

Pagrindinės savybės
Techninės ir aplinkosaugos specifikacijos
Paviršiaus apdorojimas: Sport Tech Lacquer
Paviršių dėžėje: 1,960 m²
Bendras storis: 88 mm
Dėvimojo sluoksnio storis: 3,5 mm
Bendras svoris: 20 kg/m²
Lentelė (1 ref.)
Raskite PROFLEX M, kuri atitiks jūsų poreikius
Atsiprašome, neradome jokių formatų
Norėdami gauti daugiau informacijos, galite susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu.
Susisiekti su klientų aptarnavimo specialistu
Sandara
Proxlex M
  1. YPATINGAI TVIRTAS IR ATSPARUS ĮBRĖŽIMAMS - Gamykliškai padengtas ir UV spinduliais sukietintas sportinis lakas paruošia Proflex M naudojimui.  
  2. ILGAAMŽIŠKUMAS IR PATIKIMUMAS - Daugiasluoksnis sportinis parketas - 22 mm, 3 juostų, įskaitant 3,5 mm dėvimąjį sluoksnį - pagamintas iš medžio masyvo. T&G užrakto sistema - saugiam montavimui. 
  3. PUIKŪS SPORTINIAI PASIEKIMAI – Dviguba grebėstų sistema su elastomerinėmis pagalvėlėmis maksimaliai amortizacijai ir tobulam kamuolo atšokimui. 
  4. KOMFORTAS IR SAUGUMAS - Tarfoam 100, 12 mm poliuretano sluoksnis, užtikrinantis maksimalų komfortą, saugumą ir geresnę žaidimo patirtį. 
  5. EFEKTYVI APSAUGA NUO DRĖGMĖS - Mūsų polietileno plėvelė Tarfilm, apsaugo grindų sistemą nuo drėgmės, garuojančios iš pagrindo.  
Techninės ir aplinkosaugos specifikacijos
Suprasti PROFLEX M