Kas yra „ReStart®“ programa?

Kas yra „ReStart®“ programa?

Augant pasaulio populiacijai, auga ir spaudimas dėl gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos. Tarkett laikosi uždaro ciklo ekonomikos.  Mes padedame savo klientams efektyviai kontroliuoti grindų dangos atliekas, tokiu būdu prisidėdami prie pasaulio gamtos išteklių ir aplinkos apsaugos.

Kviečiame prisijungti prie šios veiklos mūsų „ReStart®“  programoje.
„ReStart®“ skirta grindų dangų, kurios jau įrengtos ir klientų naudotos, surinkimui, siekiant jas perdirbti ir iš naujo panaudoti kaip naujus išteklius. Projektų valdytojai  vis labiau įtraukia statybos darbų atliekų tvarkymą į savo konkursus, o „ReStart®“ programa leidžia prisidėti prie ekonomiškos grindų grąžinimo programos. 


Įmonės, dalyvaujančios „ReStart®“ programoje, prisideda prie pasaulio gamtos išteklių bei aplinkos saugojimo, ir pereina prie žiedinės ekonomikos modelio.
Per 2010–2018 m. 102 000 grindų tonos, įskaitant vinilines grindis, linoleumą ir kilimines dangas, buvo surinkta Europoje ir Šiaurės Amerikoje įgyvendinant „ReStart®“ programą, o vien tik  2018 m. surinkome 3300 tonų pasauliniu mastu vykdydami šią programą.


Mūsų partneriai – gerai žinomi atliekų surinkėjai ir pervežėjai. Kartu su jais siekiame įgyvendinti „ReStart®“  programą. „Veolia“ Prancūzijoje ir Vokietijoje, „Vanheede“ Belgijoje, „Suez“ Lenkijoje – visi yra įkūrę įvairių šiūkšlių/atraižų surinkimo vietų, prieinamų mūsų klientams.