Mūsų tvarumo principai: Daryti gerą. Kartu.

Mūsų tvarumo principai: Daryti gerą. Kartu.

Mes, „Tarkett“, tikime, kad kartu galime daryti teigiamą poveikį žmonėms ir planetai. Stengiamės gaminti aukštos kokybės, tvarias grindis, siekdami padėti jums sukurti sveikesnes ir malonias žmonėms erdves.
Išklausome klientų poreikius ir bendradarbiaujame su visomis suinteresuotosiomis šalimis, gamindami produktus, užtikrinančius optimalius rezultatus, skatinančius sveiką gyvenseną ir tausojančius gamtos išteklius.

„Esame įsipareigoję aptarnauti klientus pasitelkdami savo inovatoriškas galimybes ir ilgalaikį atsidavimą tvarumui. Mūsų komandos – nuo mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros grupių iki klientų aptarnavimo profesionalų – kasdien skiria daug dėmesio apjungdamos visą savo patirtį siekiant sukurti sveikas ir patogias vidaus erdves. Tikime, kad reikia kuo skubiau keisti nusistovėjusias normas, jei norime išsaugoti ribotus gamtos išteklius ir turtą. Kviečiame prisijungti prie mūsų ir kartu plėtoti uždaro ciklo ekonomiką, ypač diegiant mūsų „ReStart®“ grąžinimo programą.“

Fabrice Barthélemy, „Tarkett“ prezidentas EMEA (Europa, Vidurio Rytai ir Afrika) ir LATAM (Lotynų Amerika) regionuose.

Kuriame gyvenimui per tvarų dizainą

Kuriame gyvenimui. Žmonės praleidžia apie 90 % savo laiko uždarose patalpose dirbdami, mokydamiesi ir ilsėdamiesi. Padedame jums kurti sveikesnes, saugesnes, malonesnes žmonėms vidaus patalpas gamindami aukštos kokybės, tvarius produktus. Nuolat tobulindami savo produktų savybes, susijusias su sveikata ir aplinkosauga, stengiamės pasirinkti medžiagas, kurios vėliau gali būti panaudotos, perdirbtos ir virsti naujais produktais. Sutelkdami dėmesį į „Cradle to Cradle®“ (Nuo lopšio iki lopšio) dizainą, kuriame produktus taip, kad padėtume išsaugoti gamtos išteklius ir sumažinti klimato kaitą.

Uždarome ciklą vadovaudamiesi žiedinės ekonomikos principais

Mes uždarome ciklą. Kartu su „ReStart®“ programa padedame efektyviai kontroliuoti grindų dangų likučius, tokiu būdu prisidėdami prie pasaulio gamtos išteklių saugojimo ir aplinkos apsaugos. Perdirbame savo grindų atraižas ir atliekas po gamybos, paversdami jas naujais, aukštos kokybės produktais. Taip galime kartu uždaryti ciklą ir pereiti prie žiedinės ekonomikos.

Bendradarbiavimo su tvaraus verslo partnerystėmis plėtojimas

Mes plėtojame bendradarbiavimą. Jei norime susidoroti su didžiausiais pasaulio tvarumo iššūkiais, turime bendradarbiauti ir steigti partnerystes tarp rinkų ir tiekimo grandinių. Skatiname savo klientus ir visas suinteresuotąsias šalis prisijungti prie mūsų siekiant teigiamų pokyčių. Svarbu, kad skaidriai pasakojame apie savo tvarumo progresą ir pateikiame aiškią informaciją apie savo produktus ir siekius. Pasinaudokime žiedinės ekonomikos teikiamomis galimybėmis kartu ir suteikime atliekoms naują gyvybę.

„Daryti gerą kartu.“ Kiekvieną dieną stengiamės gerinti žmonių gyvenimą, saugoti gamtos išteklius ir paisyti savo aplinkos.