Susikurkite tvarią aplinką naudodami mūsų inovatyvius produktus.

Susikurkite tvarią aplinką naudodami mūsų inovatyvius produktus.

Šiuolaikinė visuomenė didžiausią laiko dalį praleidžia patalpose, todėl mes kuriame inovatyvius produktus, siekiame sukurti sveikas ir draugiškas žmonėms erdves. Mes kuriame aukštos kokybės sveikus produktus. Nuolat tobulindami produktų kokybę, gamybai renkamės tvarias medžiagas, kurias vėliau būtų galima perdirbti ir pakartotinai panaudoti naujų produktų gamyboje. Mes esame įsipareigoję būti atsakingais gamtos išteklių valdytojais - siekiame sušvelninti klimato pokyčius ir išsaugoti mūsų planetos vandens atsargas.

People-friendly Spaces

Pasaulio regionai vis labiau urbanizuojasi, todėl sveika aplinka ir visi su tuo susiję iššūkiai su kiekviena diena tampa vis labiau aktualūs.  „Tarkett“ yra įsipareigojusi kurti grindų dangų sprendimus, kurie pagerintų mūsų gyvenimo kokybę ir savijautą urbanizuotoje aplinkoje. Tai ypač svarbu, nes net 90 proc. savo laiko praleidžiame būtent vidaus patalpose.

Patalpų oro kokybė: „Tarkett“ siūlo gaminius, kurių lakiųjų organinių junginių (LOJ) emisija yra nuo 10 iki 100 kartų geresnė nei reikalauja griežčiausi standartai. Net 97% mūsų grindų LOJ yra labai maži.

Sveikatai nekenkiantys komponentai: Nuo 2010 m. „Tarkett“ aktyviai plėtojo ftalatų alternatyvas, daug investuodama į mokslinius tyrimus ir jų plėtrą. Šiandien visi EMEA regione gaminami „Tarkett“ vinilo gaminiai yra be ftalatų.

Išsamus vertinimas: Šiandien 98% mūsų gaminiuose naudojamų medžiagų yra nuolat vertinama pagal aukščiausius „Nuo lopšio iki lopšio“ (Cradle to Cradle®)  kriterijus. Mūsų tikslas iki 2020-ųjų optimizuoti 100% medžiagų pasirinkimą pagal šią vertinimo sistemą. „iQ One“, „Desso Ecobase®“ kiliminių plytelių pagrindas, „Originale Linoleum“ ir „iD Revolution“ kolekcijos gavo „Cradle to Cradle® Gold“ aukso sertifikatus.

Paprastas montavimas ir priežiūra: Kurdami ekologiškus gaminius, mes siekiame, kad produktai būtų tvarūs visą jų eksploatavimo laiką.

- Lengvas montavimas ir senų dangų pašalinimas
- Lengva ir tvari priežiūra

Gamtos išteklių išsaugojimas

Augalai, miškai, vanduo, uolienos ir dirvožemis yra gyvybiškai svarbūs gamtos ištekliai, įskaitant švarų orą, vandenį, maistą ir energiją. Kad išsaugotume gamtos išteklius reikia elgtis atsakingai,- juk galime pakeisti iškastinį kurą atsinaujinančia energija ir galime pakartotinai naudoti medžiagas tauriesiems gamtos ištekliams tausoti.

Šiandien 70% mūsų naudojamų žaliavų yra arba perdirbamos arba greitai atsinaujinančios. Mes dedame pastangas, kad iki 2020 m. pabaigos pasiektume 75 proc.  Europoje daugiau nei 60% mūsų medienos yra sertifikuota FSC® (Miškų priežiūros tarybos) arba PEFCTM (Miško sertifikavimo patvirtinimo programa).

Šiandien 68% mūsų gamyklų turi uždarą vandens ciklą arba visiškai nenaudoja jokio vandens. Iki 2020 m. pabaigos „Tarkett“ siekia šį rodiklį pakelti iki 100 proc.

Iki 2020 m. pabaigos, gamyklose, sumažinsime išmetamų, šiltnamio efektą sukeliančių, dujų kiekį iki 20%, palyginti su 2010 m. (CO2 ekvivalentu vienam gaminio kvadratiniam metrui). Mes tai darome naudodamiesi energijos vartojimo efektyvumo priemonėmis, taip pat ekologišku elektros energijos tiekimu ar vietine gamyba. Saulės kolektoriai montuojami mūsų kiliminių dangų fabrikų patalpose Dendermonde (Belgijoje) ir Goirle bei Waalwijk (Olandijoje), taip pat ant vienos iš pagrindinių mūsų linoleumo gamyklų administracinio pastato stogo Narni mieste (Italijoje).