Laminatas

Laminatas

Mūsų visiškai naujoje laminuotų grindų kolekcijoje puikiai dera eleganciją ir funkcionalumas. Sukurtos Europoje ir kruopščiai pagamintos Vokietijoje, Tarkett laminuotos grindys įkūnija laiko patikrintą mūsų prekės ženklo patirtį ir užtikrina neprilygstamą kokybę bei našumą.


Pristatome 5 išskirtines laminato kolekcijas, kur Tarkett be vargo sujungia ilgaamžiškumą ir dizaino tobulumą ir siūlo ryškią 47 unikalių dekorų ir keturių dydžių lentų paletę. Siekiame pasiūlyti tinkamą kietmedžio grindų sprendimą, kad galėtume atnaujinti bet kokias gyvenamąsias ir viešbučio erdves pagal unikalią jūsų kliento viziją. 


Be estetinio patrauklumo, mūsų laminato kolekcijos pasižymi nepaprastu tvirtumu. Apsauginis sluoksnis užtikrina didelį atsparumą įbrėžimams ir dėmėms, daugelį metų išsaugodamas grindų grožį. Mūsų laminatas sukurtas taip, kad atitiktų nedidelio komercinio srauto zonų, tokių kaip viešbučių miegamieji ar kolektyvinis būstas, reikalavimus, ir užtikrina, kad tai bus protinga ir ilgalaikė investicija.


Atsisveikinkite su įrengimo bėdomis – patogi ir greita click užrakto sistema sutaupys daug jūsų brangaus laiko skirto renovacijos projektui. Norėdami padidinti universalumą, išbandykite mūsų vandeniui atsparų asortimentą.


Atraskite savo tobulas laminato grindis.