Slapukų politika

Slapukų politika

Jūsų vizito https://professionals.tarkett.lt metu, galime rinkti informaciją dėka automatizuotų technologijų, tokių kaip slapukai, interneto ikonos ar veiksmų žymės, kurios gali būti saugomos Jūsų kompiuterio internetinėje naršyklėje.

Slapukas (mažas išimamas duomenų failas), įgalinantis mūsų sistemas, atpažinti Jūsų prietaisą, uržegitruoti duomenis, susijusius su Jūsų kompiuteriu tinklapyje (peržiūrėtus puslapius, datą, valandą, ryšį, ir tt) ir teikti informaciją. Jis taip pat leidžia mums atlikti statistinę analizę, siekiant patobulinti svetainę. Interneto ikonos ar veiksmų žymos yra naudojamos kaip mechanizmas rinkti apibendrintus interneto svetainės lankomumo duomenis.

Kokius slapukus mes naudojame?

Reikalingi slapukai

Šie slapukai yra reikalingi, kad svetainė galėtų tinkamai funkcionuoti. naudojamų slapukų tikslas:

  • Išsaugoti informaciją naudojamą naviguojant svetainėje,
  • Įrašyti identifikavimo duomenis, kai vartotojas turi prieigą prie sąskaitų puslapių ir kitų puslapių, kuriose reikalauja unikalios ir saugios prieigos,
  • Išsaugoti produktus į pirkinių krepšelį,
  • Išsaugoti mokėjimus internetu,

Alalitiniai slapukai, interneto ikonos, veiksmų žymės

Šie įtaisai rinka informaciją, kad galėtų teikti įžvalgas apie tai, ką vartotojai daro lankydamiesi interneto svetainėje arba gaudami elektroninius laiškus. Jie įgalina:

  • Teikti statistinius duomenis apie apsilankymus svetainėje: lankytojų skaičių, vaizdus iš skirtingų puslapių, laikas, praleistas skirtinguose puslapiuose, vartotojų naršymo įpročius,
  • Pagerinti svetainę siūlant pritaikytą turinį ir pritaikytą informaciją,
  • Suprasti, kaip žmonės susidomi mūsų elektroniniais laiškais, kiek laiko būna atisidarę laišką ir tt ...

Kaip išjungti slapukus?

Interneto svetainės parametrai Jus informuojq iš anksto, kad yra veikiantys slapukai, ir Jūs turite galimybę atsisakyti jų. Atkreipkite dėmesį, kad, tam tikrais atvejais, slapukų atsisakymas gali sukelti techninių funkcionavimo apribojimų.

Pagalbos meniu daugumoje naršyklių Jums detaliai paaiškins, kaip užkirsti kelią savo naršyklėje priimti naują slapuką, kaip nustatyti, kad naršyklė praneštų Jums, kad gavote naują slapuką, arba kaip išjungti slapukus. Be to, galite išjungti arba ištrinti panašius duomenis, naudojamus naršyklėje,pavyzdžiui, "Flash" slapukus, keičiant "add-on" nustatymus arba apsilankę gamintojo internetinėje svetainėje.

Slapukų nustatymai