Bendradarbiavimo su tvaraus verslo partneriais skatinimas

Bendradarbiavimo su tvaraus verslo partneriais skatinimas

„Tarkett“ dirba kartu su klientais, darbuotojais ir partneriais, kad sukurtume geresnę aplinką žmonėms ir planetai. Štai kodėl mes skatiname bendradarbiavimą.
Didžiausioms pasaulio tvarumo problemoms spręsti reikia bendradarbiavimo, todėl labai svarbu pramonės ir tiekimo grandinių partnerystė. Mes skatiname savo klientus ir visas suinteresuotąsias šalis prisijungti prie mūsų, siekiant teigiamų pokyčių. Mes savo klientams ir suinteresuotoms šalims teikiame aiškią informaciją apie mūsų tvarumo pažangą, produktus ir siekius:

  • Mūsų ĮSA ataskaita yra išsami, viešai paskelbta ir patikrinta trečiųjų šalių.
  • Mes savanoriškai atskleidžiame informaciją apie gaminamus produktus. 2019 m. mes paskelbėme apie sveikų medžiagų naudojimą gamyboje (MHS), kurie tiksliai apibūdina gaminio sudėtį ir pateikia informaciją apie ingredientų koncentraciją (chemines molekules), jų vaidmenį gaminyje ir bet kokį pavojų sveikatai ar aplinkai, skirtų naudoti grindų dangose. MHS yra patikrina nepriklausoma trečiųjų šalių organizacija. MHS papildo aplinkosaugos gaminių deklaracijas (EPD), kurios grindžiamos LCA metodu gaminių ekologiškumui įvertinti.

• Mes iškėlėme ambicingus tvarumo tikslus, siekdami gauti trečiųjų šalių sertifikatus savo gaminiams ir įrenginiams.

Kviečiame prisijungti prie mūsų „ReStart® “ medžiagų perdirbimo programos.
Perdirbtos atliekos tampa aukštos kokybės žaliavomis mūsų perdirbimo gamyklose : Švedijoje, Liuksemburge ir Olandijoje.

Dalinamės gerąja savo patirtimi. Pavyzdžiui, bendradarbiaudami su dizaineriais ir architektais, siekėme suprasti spalvų įtaką vaikų vystymuisi ir gerai savijautai švietimo įstaigose. Pavyzdžiui, sužinojome, kad vaikų atmintis yra nuo 55 iki 78% didesnė, kai vaiką supa spalva, kurią jis vertina.

 

Mes bendradarbiaujame su NVO, pramonės asociacijomis ir vyriausybėmis organizacijomis, kad pasiektume bendrus tikslus :

  • Mes dalyvaujame „Globe“ ES iniciatyvose
  • Esame Klimato Lyderių nariai (COP21)
  • Esame „CE 100“ nariai (vadovaujamos Ellen MacArthur fondo)