Neslidi grindų danga

Neslidi grindų danga

Labai svarbu užtikrinti saugumą didelės rizikos zonose, kuriose yra tikimybė paslysti ir nukristi, todėl Tarkett siūlo daugybę neslidžių grindų variantų, skirtų nelaimingų atsitikimų prevencijai ir bendro saugumo užtikrinimui.

Mūsų apsauginių grindų dangų asortimentą sudaro tvirtos ir lengvai prižiūrimos homogeninės vinilinės ruloninės ir heterogeninės vinilinės ruloninės (suteikiančios platų dekorų pasirinkimą) dangos. Jos pritaikytos skirtingiems naudojimo scenarijams – nesvarbu, ar dėvėsite avalynę, ar būsite basi – mūsų grindų danga turi R10–R12 reitingus, o kai kurios kolekcijos ir C klasę.


Safetred grindų danga gaminama iš aliuminio oksido arba silicio karbido, todėl jos yra atsparios slydimui visą grindų eksploatavimo laiką, o ne tik tol, kol nusidėvi viršutinis sluoksnis.


Daugumos apsauginių grindų perdirbimas yra problemiškas, tačiau dėl naujovių ir investicijų visa Safetred kolekcija gali būti perdirbta ir pakartotinai naudojama. Kolekcija pagaminta naudojant 42% perdirbto turinio, joje nėra ftalatų, o LOJ lygis yra 10 kartų mažesnis nei Europos standartai.