Linoleumas

Linoleumas

Tarkett linoleumas, gaminamas mūsų Narni gamykloje Italijoje, yra universalus grindų sprendimas, pagamintas iš 97 % natūralių ingredientų. Asortimente rasite įvairių dizainų: nuo tradicinio marmuro iki subtilių modernių raštų, natūralių tonų ir šiuolaikinės spalvų paletės. Mūsų linoleumas yra tvarus ir nekenksmingas aplinkai, 100 % sudedamųjų dalių teigiamai įvertintos pagal „Cradle to Cradle®“ ekologinio dizaino sistemą. Linoleumas yra apdorotas unikalia xf² paviršiaus apsauga, užtikrinančia itin didelį patvarumą, lengvą valymą ir ekonomišką priežiūrą.


Populiarios kolekcijos

Kas yra linoleumas?

Linoleumas yra vienas tvariausių grindų sprendimų rinkoje, vertinamas dėl natūralaus grožio, komforto bei ilgaamžiškumo jau daugiau nei 150 metų. Pirmojo linoleumo gamyboje buvo naudojamas sėmenų aliejus, todėl ir pavadinimas „linoleumas“: linum reiškia linus, 0 oleum aliejų. Kamštienos miltai ir džiuto audinys yra dar vienos sudedamosios dalys, kurios yra svarbios jo gamyboje.

Medžiaga, pagaminta iš natūralių ir atsinaujinančių ingredientų:
- Linų sėmenų aliejus
- Pušies kanifolija
- Mediena
- Kamštienos miltai
- Džiutas

Italijoje, Narni miesto bendruomenėje, "Tarkett" linoleumas gaminamas pagal savo pradinę formulę nuo 1898 m. ir šiandien yra labiau paklausus nei bet kada. Nors XX amžiaus viduryje gamintojams teko susidurti su aršia PVC gaminių konkurencija, linoleumas yra žinomas dėl savo tvirtumo, dizaino bei tvarumo.


 

Community Verified icon

Atraskite linoleumo kolekcijas

Modernus dizainas

"Tarkett Lino" yra ne tik grindų danga, bet ir medžiaga. Natūrali bei kilni danga. Jis yra unikalus, pasižymintis savitais atspalviais ir matiniu aspektu. Mūsų kolekcija atspindi natūralius elementus, kurie ją įkvepia, su plačia subtilių atspalvių bei raštų palete, puikiai tinkančia grindims, sienoms ir net baldams derinti. "Tarkett Lino" yra puiki priemonė architektams bei interjero dizaineriams, leidžianti bet kokiai erdvei suteikti savitumo.

 

Šiuolaikinis pasirinkimas žmonėms ir aplinkai

„Tarkett Lino“ yra ekologiškos, elastingos grindys, pagamintos iš natūralių bei atsinaujinančių ingredientų, tokių kaip sėmenų aliejus, pušų kanifolija, mediena, kamštienos miltai ir džiutas. „Tarkett“ atkreipia dėmesį į savo gamybos poveikį aplinkai, vadovaudamasi „Cradle to Cradle Certified®“ metodu, kuris užtikrina, kad produktai teigiamai prisidėtų prie aplinkos ir žmonių gerovės kiekviename gaminio gyvavimo etape, kartu remiant perėjimą prie žiedinio ciklo su mūsų ReStart® grąžinimo bei perdirbimo programa.

 

 

 

Dėl to „Tarkett Lino“ 2,5 mm yra neigiamas anglies atžvilgiu nuo „lopšio iki vartų“ - nuo gaminio sukūrimo iki paleidimo Jūsų idėjoms įgyvendinti, įskaitant žaliavų gavybą bei transportavimą. 

*kaip parodyta mūsų EPD N°4789356590.101.1

 

Modernumas ir ypatingos savybės

Linoleumo grindys turi daugybę teigiamų savybių ir iš prigimties yra elastinga grindų danga, kuri pasirodė esanti labai atspari.
Tai, kad linoleumas kaip grindų danga buvo naudojamas daugiau nei 150 metų, nulemtas labai ypatingų savybių.
Be to, mūsų lino grindų danga itin atspari dėl mūsų xf² paviršiaus apdorojimo, kuris suteikia didelį atsparumą dilimui ir cheminėms medžiagoms. Ne be reikalo mokyklos, ligoninės, valstybinės įstaigos ir įmonės naudoja linoleumo grindis, pritaikytas jų poreikiams.
Kitas linoleumo privalumas – jame natūraliai nėra ftalatų bei dėl linoksino rišiklio jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Taigi, tai yra higieniška grindų danga.

 

Tvarios grindys

Linoleumo gamyboje naudojame medžiagas, kurios teigiamai veikia žmonių sveikatą bei aplinką. Čia prasideda uždarojo ciklo sistema, kad medžiagos būtų daugkartinio naudojimo išteklius:

Kur kloti linoleumą?

Be aplinkosaugos aspektų, ši grindų danga yra itin tvirta dėl savo elastingumo bei atsparumo dilimui, beveik neturi nusidėvėjimo pėdsakų. Ne be reikalo mokyklos, ligoninės, valstybinės įstaigos bei įmonės naudoja linoleumo grindis, pritaikytas jų poreikiams.

 

Linoleumą galima montuoti įvairiose srityse, daugiausia ten, kur reikalingas atsparumas dideliam eismui ir higiena, pavyzdžiui, švietimo ar sveikatos priežiūros įstaigose.

 

Montavimas ir priežiūra

Kaip kloti linoleumą?

Svarbu, kad paviršius būtų švarus, sausas ir lygus. Prieš pradedant darbą, grindų danga turi prisitaikyti prie patalpų klimato. Medžiaga turi būti laikoma patalpose mažiausiai 24 valandas prieš montavimą.
Norint pasiekti norimą sukibimą, reikalingi tinkami klijai. Linoleumas klijuojamas per visą paviršių, sukuriant ištisinį lygį be sujungimų ir kraštų. Tikslus matavimas padeda iš anksto nupjauti klojamus takelius. "Tarkett" siūlo išsamius patarimus ir brošiūras apie profesionalų kiekvieno dizaino montavimą.
Montavimo vadove ir vaizdo įraše pateikiamos tikslios nuorodos, kaip įrengti įvairaus storio bei dizaino grindis.

Kaip valyti linoleumo grindis?

Linoleumo grindys yra vieni iš lengviausiai prižiūrimų paviršių: jas galima lengvai ir ekonomiškai valyti. Lemiamas privalumas montavimas, kuriuo galima sukurti ištisinį plokščią paviršių.
Nuvalius grindis nuo šiurkščių nešvarumų, pakanka įprastų valymo priemonių, kurios pilamos į šiltą vandenį. Tačiau reikėtų vengti agresyvių medžiagų, kurių pH vertė yra aukšta. Komercinėms reikmėms rekomenduojama naudoti poliravimo mašiną. Tai pagerina grindų išvaizdą ir žymiai palengvina priežiūrą.
Ilgainiui patartina naudoti specialų linoleumo valiklį, kuris geriausiai tinka medžiagai. Šiuolaikiniais valymo būdais siekiama sumažinti šlapių procedūrų naudojimą, pakeičiant jas sausesnėmis alternatyvomis, tokiomis kaip centralizuotai skalbiami iš anksto impregnuotos šluostės bei grindų valymo mašinos. Taip valytojų darbas tampa efektyvesnis ir lengvesnis bei sumažinamas poveikis aplinkai. Naudojama mažiau valymo cheminių medžiagų ir mažiau gėlo vandens. Tai įmanoma, jei naudojamas mūsų xf² paviršiaus padengimas bei laikomasi priežiūros protokolų: nereikia poliruoti ir vaškuoti.

 

Susisiekite su mumis