DESSO & Patricia Urquiola carpet tile collection with graphic patterns

DESSO & Patricia Urquiola

Įženkite į aukštųjų technologijų grafinio švelnumo pasaulį

Naujoji kolekcija turi 12 išskirtinių spalvų: sodrios tekstūros ir išradingi dekorai sujungia tekstilės gaminių lytėjimo malonumą ir grafinio rašto vizualinį patrauklumą. 100 % perdirbama, turinti įspūdingai mažą uždarojo ciklo anglies dvideginio pėdsaką – 1,03 kg CO₂/m².

DESSO & Patricia Urquiola  – naujoji Tarkett kiliminių plytelių kolekcija

Taktilinė tekstilė: didingas gestas

Įkvėpimo semdamasi iš austos tekstilės, Patricia Urquiola į šią naują kolekciją įpynė išraiškingų detalių ir maloniai minkštų trikotažo ir vilnos savybių. Norėdama atsisakyti organiškų linijų, kurių dabar gausu interjero dizaine, P. Urquiola paėmė pavyzdį iš tokių tekstilės gaminių kaip tvidas ir bouclé ir pasirinko drąsų grafinį raštą.

DESSO & Patricia Urquiola grafinės kiliminės plytelės darbo vietai

3D tekstūra

Meistriškai derindama spalvas į tinklelį primenantį raštą, P. Urquiola suteikė plytelėms gilumo pojūtį. Šis ryškus vizualinis efektas suteikia grindims minkštą ir tekstūrinę – trimatę išvaizdą, kuri neabejotinai pagyvins bet kokią erdvę.

DESSO & Patricia Urquiola minkštos ir faktūrinės kiliminės plytelės

Bendradarbiavimas kūryboje

Sėkmingam dizainerio ir gamintojo bendradarbiavimui tereikia vieno, kad abi šalys nuoširdžiai dalytųsi žiniomis, patirtimi, smalsumu ir pasiryžimu sukurti gražią ir netikėtą kolekciją.

P. Urquiolai bendradarbiaujant su Tarkett dialogas ir atviras keitimasis idėjomis buvo esminiai principai. Ieškojimas, tyrinėjimas ir eksperimentavimas greta: Patricia Urquiola ir Tarkett dizaineriai glaudžiai bendradarbiavo, kad ši technologiškai pažangi kolekcija taptų realybe.

Bendra atsakomybė

Nuo pat pradžių Tarkett ir P. Urquiola turėjo bendrą viziją: sukurti kiliminių plytelių kolekciją, kuri darytų kuo mažesnį poveikį aplinkai. Rezultatas: 100 % perdirbama kolekcija, kuri pasižymi įspūdingai mažu anglies dioksido pėdsaku – 1,03 kg CO₂/m²*. 

Spalvų gama

spalvinga ir grafinė kiliminių plytelių kolekcija naujoms erdvėms

DESSO & Patricia Urquiola

Turtingos tekstūros ir išradinga naujoji DESSO & Patricia Urquiola kolekcija iš naujo apibrėžia komfortą, rafinuotumą ir tvarumą.

Nuotraukų galerija

* Pagal aplinkosauginę produkto deklaraciją (EPD) S-P-08561 - DESSO & Patricia Urquiola kolekcija patikrinta Bureau Veritas, remiantis bendru anglies pėdsaku (A-D moduliai) su uždaro ciklo žiedinio perdirbimo scenarijumi.