
Lino Materiale
Linoleumo kolekcija
Arčiau gamtos
Nuo 1898 m. Tarkett gamina linoleumą pagal originalų receptą, kuriame naudojama kamštinė medžiaga.
Lino Materiale kolekcija apibrėžia šį paveldą iš naujo ir išaukština šio nepretenzingo ingrediento grožį bei funkcionalumą.
Dėl natūralios kamštinės medžiagos gabalėlių ši nauja kolekcija praturtina erdves šiluma ir tekstūra, atkuria ryšį su gamta.

Atraskite Lino Materiale
Subtilus kamštinės medžiagos drožlių žaismas paviršiuje išryškina neapdorotą šios linoleumo kolekcijos grožį ir menišką charakterį.
Lino Materiale siūlo 10 žemės įkvėptų atspalvių – nuo šiltų medaus ir rausvos spalvų iki juodos.
Visos spalvos dera prie esamų Etrusco kolekcijos spalvų ir papildo LinoWall kolekciją, todėl jas galima sklandžiai naudoti viena šalia kitos.
Atraskite visą kolekciją, peržiūrėkite spalvas
ir raskite išsamias specifikacijas kolekcijos puslapyje.

Arčiau gamtos
Organinių medžiagų atkuriamasis poveikis aplinkoje yra plačiai pripažintas.
Sukurtas atspindėti intriguojančius gamtos nelygumus, kiekvienas Lino Materiale rulonas šiek tiek skiriasi nuo kito, praturtindamas edukacines ir komercines vidaus erdves raminančiu lauko tekstūros ir lytėjimo pojūčiu.

Natūralios medžiagos
Kamštinė medžiaga nuo pat pradžių buvo pagrindinė mūsų linoleumo sudedamoji dalis. Ji tvariai ruošiama iš kamštinių ąžuolų ir gaunama kaip Sardinijos ir Portugalijos vyno pramonės atliekos.
Lino Materiale derina dideles kamštinės medžiagos granules su kitais natūraliais ingredientais, tokiais kaip linų sėmenų aliejus, pušų derva ir medienos milteliais, kad būtų sukurtas unikalios tekstūros paviršius.

Žiediškumo grožis
Tarkett požiūris į žiedinę ekonomiką telkiasi į tris pagrindines sritis: dizainą, medžiagas ir žiedinę kelionę.
Mums žiedinės ekonomikos grožis susijęs su pakartotinai naudojamų medžiagų, iš kurių gaminami mūsų produktai, grožiu, novatoriškais gamybos procesais, kuriuos įgyvendiname, ir žinojimu, kad aktyviai mažiname atliekų ir šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekį.

Mokomės iš gamtos ciklų
Įkvėpti nesibaigiančių gamtos ciklų: visas mūsų linoleumas kuriamas galvojant apie kitą „gyvenimą“.
Pilnai perdirbamas: panaudotas linoleumas surenkamas pagal ReStart® – mūsų novatorišką surinkimo ir perdirbimo programą – ir grąžinamas į mūsų gamyklą. Tada jis suskaidomas ir panaudojamas naujos kartos grindų dangose, taupant išteklius ir uždarant ciklą.
