"iQ Surface": Išskirtinis dizainas ir aukščiausia kokybė

"iQ Surface": Išskirtinis dizainas ir aukščiausia kokybė

„iQ Surface“ kolekcija suteikia išskirtinį įspūdį ir nepalieka abejingų.

Šių metų balandžio mėn. Milano dizaino savaitės metu, „Tarkett Formations“ instaliacijoje, „iQ Surface“ danga įrodė, kad viskas įmanoma kai išdrįsti svajoti. Kolekcija sudaro 27 spalvos, „Tarkett“ aukščiausios kokybės vinininė danga, pasižymi pasaulyje pirmaujančiais tvarumo principais.

Sukurta bendradarbiaujant su „Note Design Studio“, penkios „iQ Surface“ spalvų grupės atveria begalines galimybes Jūsų kūrybai.

„iQ Surface“ yra gražus ir patvarus sprendimas, tinkantis Jūsų kūrybinėms idėjoms.

"iQ Surface" grindų dangos mažmeninės prekybos patalpoms

„iQ Surface“ kolekcija ypač tinka mažmeninės prekybos patalpoms, kur išskirtinumas yra ypač svarbus, nes tai puikus būdas pritraukti klientus. Išskirtinė dizaino kolekcija „iQ Surface“ tikrai nepaliks abejingų. Nepaisant to, kad kolekcijos raštas yra margas, kiekviena jos spalva, atskirai, yra ryški ir traukianti žvilsnį. Visą kolekciją galima lengvai ir harmoningai derinti su skirtingomis medžiagomis, kurios paprastai naudojamos šių dienų interjero architektūroje, įskaitant akmenį, medieną, betoną ir plieną.

Galimos ervės šių dangų klojimui: kambariai, koridoriai ar vestibiuliai. Jei norite dar didesnio poveikio, galite panaudoti „iQ Surface“ grindų dangas, sienoms, įvairiems architektūriniams elementams, barų zonoms, socialinėse susitikimų vietose.

"iQ Surface" grindų dangos biurams

Darbo vietos samprata nuolat keičiasi, jaunoji karta, vis dažniau renkasi darbo vietą namuose, kavinėse ar kitose viešosiose erdvėse, ir tai mus įkvėpė lanksčiai ir kūrybiškai pažiūrėti į naujos kolekcijos gamybą.

Universali „iQ Surface“ kolekcija įkvepia architektus laisvai derinti spalvas  kuriant šiuolaikiškas darbo erdves.

„iQ Surface“ padeda architektams ir dizaineriams kurti darbo vietas, kurios motyvuoja ir skatina darbuotojus. Jos pagalba sukursite aplinką, kuri vienodai stimuliuoja ir ramina.

„iQ Surface“ kūrybinė galia padės iškirti skirtingas zonas bendruomenei pritaikytose erdvėse ar patį prekės ženklo identitetą Jūsų įmonėje.

 

"iQ Surface" grindų dangos sveikatos priežiūros įstaigoms

Įrodyta, jog studentai geriausiai jaučiasi įkvepiančiose erdvėse, o pedagogus tokios darbo vietos motyvuoja ir suteikia jiems taip reikalingos energijos. Protingai pritaikydamas spalvas ir dizainą, architektas gali praturtinti studentų ir dėstytojų buvimą akademinėse erdvėse.

„Tarkett“ homogeninės  vinilinės grindų dangos suteikia daugiau nei tik spalvas. Puikios dangų akustinės savybės yra ypač svarbios švietimo įstaigoje, kur tuo pačiu metu vienoje patalpoje gali būti keliamas didelis triukšmas, o čia pat, už sienos, kitoje patalpoje reikalinga visiška tyla, kad mokiniai galėtų susikauti ir sutelkti dėmesį mokymosi rezultatams.

“iQ Surface” dangų sudėtyje nėra ftalatų, o LOJ (lakiųjų organinių junginių) emisija yra ypač žema, todėl galime užtikrinti gerą oro kokybę.

"iQ Surface" grindų dangos sveikatos priežiūros patalpose

Gerai apgalvota, protingai suprojektuota erdvė daro didelę įtaką paciento gijimo procesui, taip pat teikia ekonominę naudą sveikatos priežiūros įstaigai.

Sveikatos priežiūros pramonė susiduria su daugybe iššūkių. Kaip išlaikyti sveikatos priežiūros specialistų erdvę funkcionalią? Kaip išlaikyti higienišką ir dezinfekuotą visą parą ištisus metus? Ir kaip išnaudoti savo erdves, kurios padėtų mažinti kasdienį darbuotojų ir pacientų stresą. Atsakymą galite rasti 2 mm storio „iQ Surface“ kolekcijoje.

Buvo sakoma, kad investicijos į dizainą visada atsiperka; „iQ Surface“ yra puikus pavyzdys.  Net ir labiausiai naudojamose vietose, prireikus  galima atkurti jos dizainą naudojant paprastą poliravimą. Be to, unikali „Tarkett“ uždarojo ciklo gamyba reiškia tvarumo lygį, kuris retai matomas architektūrinėje ir dizaino medžiagoje.

Siūloma kolekcija