carpet tile collection with organic structures and pigments to create a calming wrokplace atmosphere

DESSO Grezzo Bloom ir Vivid

Pasitelkite atkuriamąją gamtos galią

Įkvėpimo semiantis iš organiško natūralių struktūrų grožio ir gamtoje aptinkamų sodrių pigmentų, DESSO Grezzo Bloom ir DESSO Grezzo Vivid kiliminės plytelės į patalpas įneša atkuriamąją gamtos galią ir sukuria ramios energijos pojūtį.

Atviro plano darbo erdvė su spalvingomis Grezzo Bloom ir Vivid kiliminėmis plytelėmis

Kiekviena plytelė yra unikali, imituojanti gamtoje aptinkamas grubias tekstūras, sudėtingus raštus ir ryškius atspalvius, todėl puikiai tinka norint dideliems grindų plotams suteikti gilumo ir vientisumo, o mažesnėms erdvėms - patrauklumo. 

DESSO Grezzo Bloom

du natūralios gamtos įkvėptų komercinių kiliminių plytelių, skirtų vidaus erdvėms, vaizdai

Tarsi samanų ar kerpių kupstai ant akmens ir betono, Bloom perteikia kvapą gniaužiantį gamtos grožį ir gyvybingumą, atgaivindama prislopintus neutralius tonus. Tvirtas, netaisyklingas pynimas sukuria nesutramdomą uolų briaunų tekstūrą, erdvėms suteikiančią gilumo ir natūralaus judesio. 

DESSO Grezzo Vivid

Du vaizdai, kuriuose matyti spalvingos DESSO Grezzo kiliminės plytelės su organiniais raštais, skirtos interjero erdvėms

Jei Bloom sušvelnina Grezzo kolekciją, energinga Vivid spalvų paletė ir gamtos įkvėptas dizainas suteikia grindų planui apibrėžtumo ir stilingų akcentų, puikiai tinkančių darbo erdvei.

Kūrybinė laisvė

Grezzo Bloom ir Vivid puikiai dera tarpusavyje. Ši kolekcija papildo esamą DESSO Grezzo kolekciją, suteikdama dar daugiau kūrybinės laisvės projektuojant interjero erdves.

DESSO Grezzo Bloom

Tarsi samanų ar kerpių kupstai ant akmens ir betono, Bloom perteikia kvapą gniaužiantį gamtos grožį ir gyvybingumą, atgaivindama prislopintus neutralius tonus.

DESSO Grezzo Vivid

Energinga Vivid spalvų paletė ir gamtos įkvėptas dizainas suteikia grindų planui apibrėžtumo ir stilingų akcentų.

DESSO Grezzo

DESSO Grezzo aukština tyrą, nepaliestą pasaulio natūralių uolėtų kraštovaizdžių grožį ir palaiko nuolatinį Tarkett siekį saugoti trapius planetos gamtos išteklius.

Sodrios spalvos, atspindinčios gamtos pasaulį

Sodrių spalvų paletė DESSO Grezzo Bloom ir Vivid organiškiems interjero dizainams

Nuotraukų galerija